Rezervace ledové plochy a její podmínky

Dnešním dnem je možné provádět objednávky ledové plochy.

Postup je stejný jako v předchozích letech. Tzn. lze ověřit telefonicky, případně i zajednat. Ale uvedeno bude v rozpise až po zaslání objednávkové sms na tel. č. 777 053 478 (zprávy z internetu nejsou akceptovány). V sms je nutno uvést objednatele a datum a čas, který požadujete. Po zapsání do online rozpisu Vám bude zpětně formou sms rezervace potvrzena.
V tu chvíli se objednávka považuje za závaznou. Objednat led můžete také osobně, v hale u obsluhy zimního stadionu.
Stále platí, že objednávat je možné pouze termíny v rozpisu označeny šedou barvou. Ostatní (bílá pole), nebo úseky kratší než 1,15 hod, či delší než 1,5 hod, je nutno předem tel. konzultovat.

V případě zájmu o dlouhodobé pronájmy, sledujte rozpis od 3.10.2016, kdy nabíhají veškeré soutěže. Soboty + nedelě od 16:15 do 19:00 hod budou (od října) volné pouze, když se nebude hrát mistrovský zápas Krajské, či Oblastní soutěže mužů (tyto doplníme, jakmile budou nalosovány).

Rezervace ledů:

Poslední dva roky umožňujeme také rezervaci (nezávazné zamluvení).
Zde od letošního roku dochází ke změně. Tzv. rezervovaný led (který buď potvrdíte, nebo zrušíte), musí být závazně objednán nejpozději 5. dnů před jeho termínem.
Pakliže nebude potrvzen, bude automaticky uvolněn pro další objednávky. Vždy bude v rozpise uvedeno, do kdy je led rezervován.

Ceník:

Ceny se ani pro letošní rok nemění. Všechny jsou uvedeny v aktuálním ceníku.
Pro dlouhodobé pronájemce – čtěte pozorně.
Všichni, kdo požadují slevu 10% díky hromadným objednávkám, ji mohou čerpat pouze v případě, že si ledy předplatí (tak jak bylo vždy uvedeno).
Od letošního roku bude nutné do druhého pronájmu předplatné uhradit (min. pět ledů). V opačném případě budou absolvované ledy účtovány bez slevy.

Děkujeme za dodržování výše uvedeného a budeme se na Vás těšit.